Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Rozumím

Jihočeské podnikatelské vouchery > Novinky

Novinky

Již brzy více informací o nové výzvě

streda, 25. brezna 2015 | Sledujte web inovoucher.cz

více
 

Výsledky první výzvy programu Jihočeské podnikatelské vouchery

streda, 5. listopadu 2014 | V první výzvě Jihočeských podnikatelských voucherů, která byla otevřena od 15.9. do 15.10. 2014, bylo podáno 30 žádostí s celkovou požadovanou dotací 3 070 018 Kč, přičemž tři žádosti byly vyřazeny.

více
 

Příjem žádosti do první výzvy programu ukončen

ctvrtek, 16. rijna 2014 | Dne 15.10. 2014 v 15 hod byl v souladu se zněním první výzvy programu Jihočeské podnikatelské vouchery ukončen příjem žádostí.

více
 

Příjem žádostí do programu Jihočeské podnikatelské vouchery zahájen

pondeli, 15. zari 2014 | Dnes byl spuštěn příjem žádostí o podporu z programu Jihočeské podnikatelské vouchery. Žádat mohou malé a střední podniky nebo OSVČ se sídlem či provozovnou v Jihočeském kraji. Připraveno je pro ně 2 mil. Kč.

více
 
Seminář pro žadatele proběhl za vysoké účasti

Seminář pro žadatele proběhl za vysoké účasti

patek, 12. zari 2014 | Za hojné účasti se 11. září v prostoru Krajského úřadu Jihočeského kraje uskutečnil seminář k první výzvě Jihočeských podnikatelských voucherů. Všem účastníkům děkujeme za podnětné dotazy a těšíme se na projektové žádosti.

více
 

Jihočeský vědeckotechnický park podporuje podnikání v Jihočeském kraji

utery, 26. srpna 2014 | V půlce září vyhlásí akciová společnost Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s Jihočeským krajem program s názvem Jihočeské podnikatelské vouchery. V rámci tohoto programu byly pro malé a střední podnikatele a fyzicky podnikající osoby vyčleněny 2 mil. Kč na nákup služeb od výzkumných institucí.

více
 

Seminář pro žadatele do programu Jihočeských podnikatelských voucherů

patek, 22. srpna 2014 | Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. jako administrátor zbrusu nového programu "Jihočeské podnikatelské vouchery" organizuje pro žadatele a zájemce seminář.

více
 

Inovační vouchery v přípravě

pondeli, 27. ledna 2014 | První výzva tzv. podnikatelských voucherů v Jihočeském kraji je aktuálně v přípravě. Náš region se tak stane dalším krajem, který tento efektivní nástroj pro podporu inovačního podnikání zavádí. Vyhlášení výzvy se předpokládá v dubnu 2014.

více