Představujeme prototyp výrobku vyvinutý v rámci loňského ročníku Jihočeských podnikatelských voucherů

středa, 14. dubna 2021

Žebříkový nakladač ryb vznikl ve spolupráci společnosti Fish Innova s.r.o. a Fakulty rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Jsme moc rádi, že jsme mohli vývoj prototypu tohoto výrobku určeného pro další obchodní využití podpořit také Jihočeským podnikatelským voucherem, a to v rámci ročníku 2019/2020.

https://youtu.be/dtIooNvfwOo

Program Jihočeské podnikatelské vouchery je program mezioborové spolupráce připravený pro malé a střední podniky nebo OSVČ z Jihočeského kraje a už 7. rokem umožňuje získat podporu pro využití kapacit výzkumných organizací, díky kterým mohou podniky inovovat svoje aktivity, činit nová strategická rozhodnutí nebo rozšířit svá portfolia o nové výrobky a služby.

Abychom ani my nezůstávali pozadu, také inovujeme! V letošním ročníku jsme program rozšířili o možnost spolupráce s expertními poradci na inovace firemních procesů, obchodních modelů a strategií, které si dnešní doba bezesporu žádá. Současná situace pro nás představuje výrazná omezení dosavadních aktivit a zvyklostí, ale přináší také řadu příležitostí - nové segmenty poptávky, neuspokojené kapacity lokálních trhů nebo možnosti optimalizace firemních procesů, které přináší Průmysl 4.0 a digitalizace.

Letošní ročník podnikatelských voucherů pomalu končí, ale neleníme a pracujeme na inovaci dalšího ročníku, kterou bychom rádi spustili na přelomu srpna / září - držte palce a sledujte naše webové stránky!